اکسیژن
اکسیژن
اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی برای دستیابی به هوای پاک در کشور
گزارش پارازيت هاي وزارت ارتباطات به امضاي محيط زيست رسيد
 
زیست بوم: گزارشي از سوي وزير ارتباطات در خصوص نگراني هاي ايجاد شده از سوي  تشعشعات و امواجي كه سلامت مردم را تحت الشعاع قرار مي دهد، به رييس جمهور داده شده، گزارشي كه به رويت رييس سازمان محيط زيست و وزارت بهداشت، سازمان ها و نهادهاي مربوطه هم رسيده است.

 معاون رييس جمهور در سازمان حفاظت محيط زيست، اين گزارش را كامل و جامع مي داند. او معتقد است گزارش ارسالي از سوي وزارت ارتباطات، تمامي جنبه ها را بررسي كرده و مي توان به جمع بندي آن اطمينان كرد. معصومه ابتكار، در پاسخ به «اعتماد» در خصوص اين گزارش مي گويد: «گزارش مبسوط و كاملي بود، به نظر همه اعضاي مرتبط با آن آمد و همه آن را امضا كرديم. جمع بندي هاي اين گزارش، بسيار جامع است، اما آنچه در اين ميان مهم است، اين است كه در اين زمينه، پايش و اندازه گيري صورت گرفته و موضوع، كنترل شده است.

 دستگاه هاي مختلف چون وزارت بهداشت، سازمان انرژي اتمي، سازمان مقررات راديويي و همه دستگاه هاي مسوول، در اين جمع بندي حضور داشتند و يك سياست و جهت گيري مشتركي را اتخاذ كردند.»او در ادامه نگراني هايي كه در شوراي شهر نسبت به اين موضوع داشت و ادامه آن را در جايگاه معاونت رييس جمهور ابراز داشت، اقدام وزير ارتباطات در اين خصوص را حائز اهميت دانست و گفت: «فكر مي كنم كار وزير هم در اين زمينه مهم بوده كه شرايط را فراهم كردند تا به چنين گزارشي برسيم، نگراني هاي مان را اعلام كرديم تا در نهايت به چنين اطلاعاتي رسيديم.»

او در پاسخ به مسووليت اصلي توليد اين امواج گفت: «دستگاه هاي مسوول بايد نسبت به اين موضوع اقدام كنند، وزارت بهداشت تنها مي تواند كنترل كند، آنچه واضح است، اين است كه بيشترين مسووليت، به توليد كننده مرتبط است.»جزييات گزارش، هنوز از سوي سازمان نگران محيط زيست اعلام نشده است، جزيياتي كه به نظر نمي رسد رفع نگراني كرده باشد و جامع و كامل بودن آن نشان از ايجاد نگراني هاي جديد تر مي دهد.
 
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۳ 
 
مطالب مرتبط :
 
 

نظر شما درباره پارازیت ها چیست؟

 دیدگاه متفاوت وزیر ارشاد درباره ماهواره و پارازیت

  ابتکار : دولت خطر پارازیتها را کم می کند

   پاسخ یک مرجع تقلید به سوال درباره پارازیت

  فتوای آیت‌الله موسوی‌اردبیلی درباره پارازیت‌

  پارازیت مفید یا مضر؟

  هنرمندان نیز به جمع معترضین آلودگی هوا پیوستند

  پارازیت؛ از امواج بی‌ضرر تا سونامی سرطان

  افزایش شیوع ام اس، صرع و عقب‌ماندگی ذهنی در کشور

 اعتراض محمد اصفهاني به پارازيت‏، سانسور و...

وزارت ارتباطات مسووليتي درمورد پارازيت هاي موجود احتمالي ندارد


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

نوشته شده در تاريخ دو شنبه 17 شهريور 1393برچسب:پارازیت,وزارت ارتباطات,تشعشعات,امواج,سازمان محیط زیست, توسط دکتر سید علیرضا عظیمی |
.: Weblog Themes By LoxBlog :.